Poslední šance! Získejte bonus 2 500 Kč ke své hypotéce.

Díky chytře vymyšlené hypotéce jsem ušetřil.

Potřeboval jsem mít jistotu, že moje banka mi nabízí ty nejlepší podmínky, když mi končila platnost úroku u mojí hypotéky. Proto jsem oslovil pana Janečka, aby mi s tím pomohl.  

Ing. Jan Radonský
SAP admin

Snadno a rychle

Moje banka mi dlouho nechtěla poslat nabídku na nový úrok, že prý je času dost. Protože jsem se musel věnovat práci, a ne se dohadovat s bankou, požádal jsem pana Janečka, jestli by to nevyřešil za mě.

Moc šancí jsem mu nedával, ale opravdu mě překvapilo, když mi v krátké době dodal nabídky všech bank s podrobným vysvětlením.

Moje původní banka mi bohužel nenabídla lepší podmínky, tak jsem neměl důvod zůstávat.

Dokonce vyjednal výjimku na nízký úrok, ale pro delší dobu.

To mi vyhovuje, protože jsem nechtěl, co tři roky opět měnit banku. Dokonce spočítal, jak si optimálně nastavit mimořádné splátky, abych hypotéku splatil co nejdříve.

Starosti s papíry jsem neřešil, pan Janeček si zařídil vše sám. Do banky jsem šel až podepsat smlouvy. Ocenil jsem i to, že tam šel se mnou, aby mi vysvětlil, co se podepisuje a proč?

Zařídil katastr a vše ostatní. Bylo to příjemné, že jsem se nemusel o nic starat. A jeho služby mě nic nestály. Pokud vám končí fixace a nechcete se handrkovat s bankami, určitě se vám vyplatí požádat jej o radu.

Volejme si, potkejme se. Nezávazně.

Tomáš Janeček

hypoteční specialista s 20 lety zkušeností