Na Tomáše se dá vždycky spolehnout.

Původně jsem si zařizoval hypotéku sám. Vyšlo to tak šikovně, že fixace končila těsně po Novém roce. To by nevadilo, kdybych to nezačal řešit těsně před Vánoci.

Ing. Michal Jelínek
marketér, Brno

Mám dobrou nabídku

Podařilo se mi najít banku, co mi nabídla lepší podmínky, než stávající banka. Víc jak 2x nižší úrok.

Nová banka chtěla svůj odhad, ale ten pro ni dělali jen externisti. A protože to bylo dva týdny před Vánoci, všichni její odhadci mě odmítli. Co teď?

Vzpomněl jsem si, že Tomáš se také věnuje hypotékám, tak jsem si řekl, jestli by mi nepomoh. No vzhledem k tomu jak jsem dopadl, jsem mu šancí nedával.

Řešení do druhé dne

Teda překvapil mě, když mi poslal řešení druhý den. Taky dobrý úrok, ale hlavně odhady by zařídil on-line. Prý by to trvalo jen několik hodin. Navíc jsem se nemusel o nic starat. Vše měl nachystané předem.

Změny v práci

Bohužel tak jak to bývá, nic nejde snadno. V práci nám nastaly organizační změny, které mi nevyhovovaly, tak jsem se s původním zaměstnavatelem rozloučil.

To byl ale problém pro novou banku, protože ta chtěla potvrzení, že mi nekončí pracovní smlouva, což jsem samozřejmě nedostal.

Hrozilo, že zůstanu u svojí banky a ta mi nechá výrazně  vyšší  úrok, než u Tomášem doporučených bank . Tomáš mi ale poradil jak na to a podařilo se mi ji přimět ke změně původní nabídky, tak aby byla stejná jako konkurenční.

Hlavně oceňuji, že mě v tom nenechal, i když mu muselo být jasné, že se mnou obchod neudělá. Měli jsme díky němu o starost míň a fajn Vánoce. 

Pokud hledáte někoho, kdo by vám pomohl s hypotékou, obraťte se na Tomáše. Jedná férově.  

Volejme si, potkejme se. Nezávazně.

Tomáš Janeček

hypoteční specialista s 20 lety zkušeností