Osobní anděl s chováním ďábla vůči bankám i realitkám...

Kupoval jsem byt přes realitku a byl to pro mě zážitek. Ale to, jak si s tím poradil Tomáš, jsem koukal s otevřenou pusou.

Ing. Tomáš Zindulka
idea maker

Osobní anděl

Můj hypotekář / právník mi při koupi nového bytu velice pomohl! Nejenom, že sehnal hypotéku s výhodným úrokem, vše zařídil až k podpisům v bance, ale také za mě prověřil všechny nástrahy.

Zjistil, že na pozemku, kde stojí dům s byty je plomba. Pro banku tudíž byt nepoužitelný, ale realitka mě na to neupozornila.

Také prověřil stanovy družstva, protože až od něj jsem se dozvěděl, že nejde hned převádět byt do vlastnictví. To realitka také neřekla. Vše potřebné si zjistil na úřadech.  

Skvělé bylo, že než jsem cokoliv podepsal, mohl jsem se s ním poradit, jak postupovat. Díky tomu jsem tak nepřišel o zálohu, protože donutil realitku upravit smlouvu, aby mi jí vrátili, když nedostanu hypotéku.

Právník realitky

Protože ani s právníkem realitky to nebylo jednoduché – nejdříve byl arogantní, a ještě k tomu ňouma. Když napsal špatnou smlouvu, došla mi trpělivost a požádal jsem Tomáše, aby chyby opravil. Pak to šlo raz dva.    

Jsem rád, že mi se vším pomohl, právník nejsem a hypotékám nerozumím. Pokud si chcete ušetřit nervy využijte jeho služeb.  

Volejme si, potkejme se. Nezávazně.

Tomáš Janeček

hypoteční specialista s 20 lety zkušeností