Poslední šance! Získejte bonus 2 500 Kč ke své hypotéce.

Amerika s bonusem 5 000 Kč.

Potřebovala jsem rychle americkou hypotéku. Moje kamarádka pracuje v bance, kde mám účet a ta mi nabídla dost dobré podmínky. Nicméně Tomáš mi zařídil levnější hypotéku a k tomu ještě bonus. 

Mgr. Ing. Bc. Veronika Ubrová
lektorka angličtiny a manažerka

Vyšel mi vstříc

Jak už to bývá, potřebovala jsem úvěr rychle. Tomáš mně nabídl, že pokud ještě nemám nic podepsaného, pokusí se najít lepší hypotéku. moc jsem tomu nevěřila a nejdřív jsem nechtěla nic porovnávat, protože kamarádce věřím.

Ale pak jsem si řekla, že jeden den už nehraje roli, počkám, jestli nepřinese něco lepšího, vždyť tuto hypotéku jsem měla domluvenou.  

A skutečně Tomáš přinesl druhý den nabídky dalších bank, které byly lepší než ta moje. Navíc měl vše přehledné a srozumitelně vysvětlené, takže nebyl problém se v tom zorientovat.

V klidu mě nechal se rozhodnout a slíbil, že vše, co bude potřebovat banka si zajistí. Co slíbil, to dodržel. Kromě návštěvy odhadce jsem se nemusela o nic starat. Smlouvy mi přišly poštou, takže ani do banky jsem nešla.

Prémie

K nové hypotéce mi zařídil bonus 5 000 Kč, to mi zaplatilo odhad, a ještě mi něco zbylo. Výhodou bylo i to, že byl ochotný se potkat až pozdě večer, po práci. Pokud hledáte výhodnou hypotéku, obraťte se na něj. Mě se spolupráce s ním se vyplatila.

Volejme si, potkejme se. Nezávazně.