Skvělá kombinace, co se mi vyplatila.

Ze začátku mi to připadalo jako divná kombinace, nikdy jsem se s tím nesetkal. Zpětně vidím, že jsem si nemohl vybrat lépe. Pan Janeček mi totiž ušetřil hodně času a starostí.

MUDr. Marcel Štelcl
skvělý lékař

Hypotéka jen za úrok

Musel jsem koupit byt prarodičů od města a vzhledem ke své práci, jsem neměl čas chodit po bankách a zjišťovat, kdo co nabízí. Proto mně přišlo vhod využít služeb pana Janečka.

Prvně jsem si říkal, že to bude nějaký běžný poradce, ale pak mě mile překvapil.

Připravil nabídky všech bank, ze kterých jsem si mohl vybrat podle toho, co mi nejvíce vyhovovalo. Udělal také vše proto, aby mi moje banka nabídla tu nejlepší hypotéku. Prakticky jen za úrok, bez poplatků.

To bylo skvělé, protože odpadlo zařizovat účet jinde, měnit příkazy a já nevím co ještě. Také za mě vyřídil všechna potvrzení pro banku.

Smlouva na první dobrou

Ještě jsem potřeboval návrh smlouvy, na základě, které jsem byt kupoval. Překvapilo mě, že k návrhu, co zařídil pan Janeček, banka neměla připomínek.  

Je totiž obvyklé, že co právník to názor. Smlouvu zařídil rychle a za dobrou cenu. Jestli chcete dostat dobrou hypotéku, řešte to s ním. Vyzná se v nich, stejně jako ve smlouvách.

Volejme si, potkejme se. Nezávazně.

Tomáš Janeček

hypoteční specialista s 20 lety zkušeností