Poslední šance! Získejte bonus 2 500 Kč ke své hypotéce.

Pan Janeček pomůže skutečně se vším.

Doporučení jsem na pana Janečka dostala od známého, který s ním měl dobrou zkušenost. Hodně mi pomohlo hlavně to, že vyřešil věci, kterým jsem nerozuměla a ani rozumět nechtěla.

Veronika Mikšlová
administrative assistant

Úvěr na byt bez ručení

Město nám prodávalo dům a potřebovala jsem úvěr na svůj byt. Problém byl ale v tom, že jsem neměla čím ručit. Tušila jsem, že to teda bude pěkně drahý úvěr.

Pan Janeček ale našel řešení, co bylo levnější, něž lecjaká půjčka. Vyhovovalo mi, že jsem si mohla úvěr natáhnout na co nejdelší dobu, takže splátka mně nevysávala rozpočet. 

Všechny podklady obstaral rychle, mně samotné by to trvalo o hodně déle, a hlavně si nedovedu představit chodit s každým potvrzením do banky.

Zašel i na radnici

Protože se úvěr vyřizoval v době, kdy byt ještě patřil městu, chtěla banka nějaká potvrzení i od nich. Nevěděla jsem kde to řešit, s kým to řešit…?

Pan Janeček mi nabídl, že se mnou pro to potvrzení zajde na radnici a bude. A bylo, jen jsem stála a poslouchala, o čem se dohaduje s úřednicí. Nicméně jsme odcházeli po čtvrt hodině s potvrzením pro banku.

Řekl mi, že jeho to papírování baví. Mě teda ne. Pokud to máte stejně, řešte úvěr s panem Janečkem, já bych na to neměla nervy.

Je to opravdu velká pomoc, když musíte chodit do práce a někdo to vyběhá za vás. 

Volejme si, potkejme se. Nezávazně.